Loading...
BG

всяка вечер | Форум

Местоположение на тема: Начало » Общи приказки » Основен форум
David_Nolan Ное 12 '18
Всяка вечер, преди да заспя, си мисля за теб, макар че не те познавам. Не знам как изглеждаш, не знам какъв цвят са очите ти, какъв е тембърът на гласът ти, не знам къде си, но знам, че те има. Ти ще върнеш усмивката на лицето ми, ти ще ми помогнеш да стана човека, когото искам да бъда, ще ме научиш на много неща, ще ми дадеш топлина. На теб ще дам всичко, за теб ще обърна света. Ти ще си човекът, който никога няма да ме предаде, да ме излъже, да ме използва. Човекът, който ще заличи спомените за цялата помия, пошлост, лъжи, това ще си ти. Едва тогава няма да съм сам, ще има с кого да вървя, да градя, да се боря и да сбъдна мечтите си. Знам, че не съм те срещнал, знам, че не знаеш, че съществувам, но лунните лъчи ти нашепват, че те чакам така, както го прошепват нощем на мен. Вятърът ще ти покаже пътя, слънцето ще го огрява, а аз ще те чакам. Да, не знам как изглеждаш, не знам какъв цвят са очите ти, какъв е тембърът на гласът ти, не знам къде си, но знам, че ще се появиш, а с теб ще си отиде празнотата, мъглата ще се разсее, дъждът ще спре и ще изгрее вечна дъга. Знам, че те има, наивно го вярвам и чакам да видя очите ти, да чуя гласът ти, да разбера къде си и да бъда винаги до теб.
Bo Ное 16 '18
Успех !
David_Nolan Ное 17 '18
благодаря  ти !
Slav696 Ян 3
Успех и от мен
Virgil Ян 13
 Браво, има и нормални. 
adi Мар 22
ihaaa

Реклама