Loading...
BG

решение ли е преместването в груг град за да бъдем себе си? | Форум

Местоположение на тема: Начало » Общи приказки » Основен форум
VIP
chikitooy Фев 5
Моите наблюдения са , че повечето момчета за да изживеят на макс своите сексуални фантазии се местят да живеят в близкия ГОЛЯМ ГРАД. 

КАКВИ СА ВАШИТЕ НАБЛЮДЕНИЯ ПО ТАЗИ ТЕМА?

КАК РЕАГИРАТЕ НА МОМЧЕТА КОИТО СА ОТ ПО НЕИЗВЕСТНИ ЗА ВАС МЕСТЕНЦА НА РОДИНАТА?

VIP
hunter123456 Фев 6

Няма никакво значение от къде е човека. Ако притежава качествата, които търся родното място е без значение.

Факт е, че в малките населени места е умряла работа. Много трудно можеш да срещнеш хомосексуален, пък и не само трябва да го срещнеш, ами трябва и да си допаднете. В София, петък вечер в Студентски, момчетата са доста хорни, който търси само секс, там със сигурност може да си отебе. Но за мен въпросът не е в това. Само секс е скучна работа, трябва да е гарниран с емоция, с кънекшън дет са вика на чист български.

И поведението е много по-различно. Наскоро имах възможност да пообиколя България и ми направи впечатление как хората далеч от големите градове са по-предпазливи. В малкия град хората се знаят и човек трябва да е предпазлив ако не е "аут", а повечето не сме.

И още нещо... едва ли се местят само заради това. Образование, работа, надежда за по-висок стандарт на живот... Нещата са навързани.

Поздрави!

FireAndBlood Фев 6
В днешно време причините на младите да се преместят в по-голям град са много: по-добра работа, по-добро образование, повече възможности, повече контакти, и по-разнообразно ежедневие. Сигурно за ЛГТБ обществото една от причините може да е свързано с това което казваш, но не мисля, че е главната. Няма какво да се лъжем мястото и разстоянието имат значение и е по-удобно всичко да е наблизо, но ако някой е крайно решен за нещо, това няма да му попречи. Определено в малките населени места е много по-некомфортно, и всеки се пази. Самочувствието там е по-ниско и депресиращо, знам го от личен опит :). Не би ми било пречка разстоянието ако крайно съм решен за някой човек (не търся задоволяването), искам нещо истинско, дълго, нормално, любовно, но при мен нещо не се получава, вече това е и друг въпрос.
Всичко е в мисленето на човек, ако е решил, че трябва да се задоволи ще го направи независимо къде се намира. Да в големия град е по-лесно и по-свободно.

Реклама