Loading...
BG

Някой бил ли е в гей сауна ? | Форум

Местоположение на тема: Начало » Общи приказки » Основен форум
Hin Сеп 13 '15
Може ли ако някой е бил в такава сауна да сподели как е, заслужава ли си, има ли яки пичове там ?
MrLoveGood Сеп 14 '15
Не съм бил, но са ми казвали, че в такива най-вече се събират мъже над 40. Не знам, дали е вярно, все пак не съм ходил, но това съм го чувал от различни хора.
VIP
colinF Сеп 14 '15
В БГ няма този тип сауни, като в Берлин или Барса например. Повчето случаи става въпрос за селски бани. Както каза момчето горе, там се събират възрастни гейове, които приемат посещението ти там като задължително търсене на секс. Според мен не е много удачно да посещаваш такива места на твоите години.
Редактиран от colinF Сеп 14 '15
Hin Сеп 14 '15
Благодаря за инфото :)
daniel Сеп 14 '15
Преди години съм попадал на неприятни хора в банята в Панчарево и спрях да ходя. Чувал съм, че в София някъде в центъра има "спа център" където се събират мъже с нашата ориентация и обстановката е приятна но сега точно не мога да се сетя къде беше въпросният център.

tamino Ное 27 '15
Бил съм по много сауни по света-просто съм имал възможност,и дай Боже да имам за в бъдеще!Отдавна съм видял как живеят хората,за съжаление тук няма да имаме скоро нормални места за забавления...мъка!!!
Потвърди
neopiten_88 Дек 9 '15
Спорелете става ли да се отиде на сауна като за първи път?
Потвърди
neopiten_88 Ян 8 '16
Никой не пише в този форум. :(

Реклама

Svalki.org
fashionmix.eu
fashionmix.eu
fashionmix.eu
shopsector.com
pic.bg