Loading...
BG

Обичам го а той не ми отговаря | Форум

Местоположение на тема: Начало » Общи приказки » Основен форум
LDLD Окт 31 '15
Знам че е гей със сигурност и му споделих чувствата си. Най-добрия приятел ми е от години, но не знае че аз знам за неговата ориентация. Не искам да насилвам нещата и затова не го пришпорвам. Явно се опитва да се откъсне от миналото си и да се преориентира правилно. Обичам го и го обожавам като приятел и не искам да страда. Отрязва ме тотално можеби мислейки си че е за мое добро, но в момента единственото което ми причинява е страдание и не знам какво да правя...
VIP
colinF Ное 1 '15
Здрасти, възможно ли е да си има някой и затова да не е откликнал на чувствата ти?
sobichzaobich Ное 1 '15

На първо място ако сте добри приятели и той е гей не мислиш ли че щеше да ти каже по-рано ако знае че ти си ? И по важното ако и двамата знаете един за друг и сте си приятели най вероятно е видял гадната страна на някои хора с нашата ориентация и просто не желае да развали едно привтелство заради несигурни отношения и по конкретно секс зашото като най-добри приятели сте имали всичко в едни взаимоотношения включително обич и уважение макар и в друг вид и е липсвал само секс и ласки

LDLD Ное 1 '15
Не знам защо не го е казвал а и не знам да има връзка...
Второто ми се струва по-вероятно. Лошото е че съм в безизходица.
Lulush Мар 23 '16
Interesno mi e ot kyde znaesh 4e e gei? Horata govorqt i ne winagi trqbwa da im se wqrwa. Shtom ti e nai dobyr priqtel, zashto ne znae 4e ti si gei. Az priznah na edin ot nai dobrite mi priqteli 4e go haresvam i toi mi kaza : ,,seriozno li? ok, no mislq, 4e znaesh 4e ne sam takyw.'' i do den dneshen mi e edin ot nai dobrite priqteli i znam 4e moga da raz4itam na nego. a 4uvstvata prosto otletqha, no ne me sydeshe 4e go hareswam i t.n. naprotiv podkrepi me , no mnogo pyti mi e kazwal 4e ne hareswa towa 4e eba i myje, no edin priqtel winagi shte te razbere i pomogne, ako  e istinski razbira se. 

Реклама

fashionmix.eu
Svalki.org
fashionmix.eu
fashionmix.eu
sport83.com/bg
shopsector.com