Loading...
BG

„Черен списък“ | Форум

Местоположение на тема: Начало » Общи приказки » Основен форум
Mod
street18 Юни 26
Здравейте на всички,целта ми е да се предпазим от некоректни потребители и фейкове. Начинът да противодействаме ефективно е да оповестим публично опита си и да направим т.нар. „черен списък“ на такива хора.Чувствайте се свободни да споделите и вашите случаи, като имате предвид, че е желателно да опишете хронологията (дори и с няколко думи), за да е ясно на всички каква е причината и всеки да си направи самостоятелни изводи!
VIP
aS0c1aL_p30pL3 Юни 26
Излиза оттук регистрира си нов профил и вече е в белия списък.
Mod
street18 Юни 26
Запознанство 
Mod
street18 Юни 26
Така е Waste ,но проблема си е негов,мен ме боли х.я за такива.
VIP
aS0c1aL_p30pL3 Юни 26
Пожелавам ви успех, аз нямам подобни проблеми :)

Mod
street18 Юни 26
Никога не е късно , и мс ще видим .
VIP
aS0c1aL_p30pL3 Юни 26
Вижте. И аз съм излизал с някакъв  калъф, дето не бе същия от снимката. Гледах му сеира и го съжалявах. 
Mod
street18 Юни 26
Вярно ти такива дребни проблеми нямаш ,а по голям си имал.
VIP
navikat Юни 26
WasteInTime ама ти сигурен ли си, че добре си гледал снимката? Да не си я объркал с няко друг?
Bo Юни 27
И на мен ми се случи преди малко,но ме изпревари като си изтри профила ,иначе щях да го докладвам ,заради лошо отношение .
Mod
street18 Юли 5
Сега нещо интересно, и двата профила са с една и съща снимка и същи данни.
Редактиран от street18 Юли 6
Mod
street18 Юли 28
Не е само той и аз имам такъв случай от вчера. До колко ще му се доверите избора си е ваш
Редактиран от street18 Юли 28
Mod
street18 Авг 3
При положение ,че потребителят е непълнолетен ей така си добавя приятели дори който не му казват че сайта е за пълнолетни.Интересното ми е това приятелство ли е или пeдoфuлuя.

Редактиран от admin Авг 3
Mod
street18 Авг 13
Ето и поредните тарикати търсещи деца 
Mod
admin Авг 13
Напомням на всички потребители че е редно да докладват непълнолетните потребители, дори когато в профила им пише, че са пълнолетни. Ако са споделили в ЛС, чат или по друг начин е редно това да бъде докладвано.
user_4256 Авг 14
Street18 по принцип съм съгласен с теб, но понякога дори и аз не гледам на кого давам приятвлство когато ми е поискано. Просто натискам "потвърди". Аз лично не бих винил приятелите непременно в злонамерени действия.
Mod
street18 Авг 14
Ако си правиш колекция от приятели проблема си е твой ,но най малкото виж да не са деца .Мен ме интересува което виждам не оправдания . По принцип си съгласен ,но дефакто заедно с непълнолетния потребител бъдат изтрити и така наречени приятели ,ще се наложи да внимаваш.
user_4256 Авг 14
Не е нужно, да се ежиш. Мисля че всички ще се съгласят, че това че си дал проятвлство на някой, не значи, че искаш да го ебеш. Ти данеби във фейсбук да нямаш приятели под 18 г. ? Каква е разликата? Този сайт е на същата основа или бъркам?
Mod
street18 Авг 14
Този сайт е за потребители над 18,докато във фейсбук няма тази граница. 
VIP
aS0c1aL_p30pL3 Авг 15
@street18, Защо сайтът дава възможност, да се регистрират хора на 17 г. това не разбирам, когато пише 18 е друго визирам, че после в разговора, ще разбереш, за какво ства дума. Тук направо си се вижда, че се е регистритал смалките години ?

Страници: 1 2 »

Реклама

Svalki.org
fashionmix.eu
fashionmix.eu
fashionmix.eu
shopsector.com
pic.bg