Loading...
BG

Размишления на глас | Форум

Местоположение на тема: Начало » Общи приказки » Основен форум
Blueberry Юли 7
Здравейте !

Нов съм в този сайт и като цяло все още не знам какво да очаквам. Бях привлечен точно към това място, защото ми изглеждаше като правилното за мен.  Идеята ми е да намеря хора, с които ще ни е приятно да си комуникираме. Вие можете да споделите своите наблюдения, съвети, насоки и личен опит, както и защо сте точно тук, а не някъде другаде ?

Честно казано, до момента, в който реших да започна тази тема имах толкова много идеи и исках да напиша толкова много неща ... а дори ми е трудно да измисля и структурирам няколко изречения. Най-вероятно теми като тези са нещо странно за този сайт ... в този момент и аз се чувствам странно - не знам какво да очаквам, не знам дали съм на правилния път и дори дали вървя в правилната посока. Казват, че така се чувства всеки, за когото решенията, които ще вземе и делата, които ще извърши в близкото бъдеще са ценни и решаващи за него. Може би съм прекалено притеснен или просто възлагам прекалено големи надежди. А ти, драги ми читателю, на кое ценно за теб нещо си възлагал такива големи надежди или на кое възлагаш в момента ?

Чувствам се като малко дете, което таи толкова много притеснение и въодушевление, че цялото му тяло трепери, очите шават във всички посоки или пък гледа с поглед забит право в земята, стиснал малките си юмручета, събиращ куража да покаже на живота, че не той е този, който трябва да се страхува, а самият живот !

Да ... мисля, че взех своето решение - просто ще пиша за това как се чувствам, какво мисля, какво ме вълнува ... и какво ме терзае.

Драги ми читателю, най-искрено те моля, до своята величествена титла да добавиш и "коментатор", не - "участник" в моите емоционални, неподредени и наивни размишления на глас.

Искрено твой Blueberry :)
Bo Юли 8

Здравей !

Ами ,каквото ти е на душата ,излей си го чрез езика и който иска ще го прочете и приеме .Опитваш се да провокираш читателите да се разголят и те ,за да стане диалог , но не всички биха го направили ,да не кажа никой и то в общ чат  ."Своите наблюдения, съвети, насоки и личен опит, както и защо сте точно тук, а не някъде другаде " ,биха споделили доста хора ,но изразени като мнения ,а иначе основно на личен чат .

Успех

Редактиран от Bo Юли 8
VIP
aS0c1aL_p30pL3 Юли 8
 Адмирации за написаното, утре ще има и коментар :)
Blueberry Юли 8
Благодаря и на двама ви за милите думи  :)

Bo, разбирам че съм малко по-ентусиазиран и най-вероятно възлагам прекалено големи надежди, особено още в началото, както и че това не е за всеки, а и не искам някой да се чувства насилен да коментира, ако не му е на душата. Благодаря за съвета ! Оценявам го :)

Реклама

Svalki.org
fashionmix.eu
fashionmix.eu
fashionmix.eu
shopsector.com
pic.bg