Loading...
BG

Ограничения за не-VIP потребители | Форум

Местоположение на тема: Начало » Общи приказки » Основен форум
VIP
colinF Май 1
Аз съм един от първите дарители, ако не и първият и смятам че на никого не е нужно да се обяснявате. В магазина всичко е с пари. На лялащите отстрани, които им е много лесно да кажат “Ама”... ама щото не вадите нищо от своя джоб. Ако нямате 5 лв. да подкрепите услуга, която ползвате всеки ден, и смятате, че някой е длъжен да ви я предоставя безплатно и неограничено, в готовност 24/7 значи живеете на друга планета.
TooManyLive18 Май 1
@colinF подкрепяли сме услугата и пак ще я подкрепим, въпросът е дали това е начинът ?
VIP
colinF Май 1
В сравнение с други сайтове, 5 лв. годишен абонамент е нищо. Другите искат по 2.40 за еднократно съобщение или за някакъв минимален брой кредити. Аз не виждам какъв друг начин може да има.
TooManyLive18 Май 1
Ще го платя аз, ти и другите, които сме давали и друг път, въпросът е дали това решава някакъв проблем, защото аз не влизам в други сайтове в които се пращат 2,40 лв. за съобщение към някой сулец- трябва да си луд(не отричам, че има доста отчаяни, за които това е единствения начин). Въпросът е по този начин, кога сайтът ще изправи линията? Все пак 10 Х 5 лв. не решават грандиозни проблеми.
VIP
colinF Май 1
Но по тази логика, щом 5х10 не решават проблема, и след като погледнах последната дарителска тема и там виждам 2-ма откликнали... значи е по-добре администратора да продължи сам да плаща за сайта, който ние всички ползваме. На мен лично не ми се връзва тази логика.
Редактиран от colinF Май 1
slayer93 Май 1
Всичко е точно ама за едно съобщение 5 лв извинявам се много не е редно 
VIP
colinF Май 1
Ами ти нещо не си разбрал, 5 лева е годишния неограничен абонамент.
Mod
admin Май 1

Цитат от slayer93 Всичко е точно ама за едно съобщение 5 лв извинявам се много не е редно 
Приятелю, не сме чак толкова цинични. 5 лева ти гарантират цяла година неуморно писане на съобщения. 
VIP
colorbg Май 1
С този гратисен период ще пожънете много фалшиви регистрации за съжаление, убеден съм че ще се наложи да го махнете скоро. Иначе е добро като идея
Mod
admin Май 2
Ще можеш да им пишеш, а те ще могат да подължат вече започнатия от теб разговор, вече беше обяснено. За рекламите също вече обясних...
Редактиран от admin Май 2
user_4256 Май 2
Какъв рев за 5 лева годишна такаса, иначе по 2 кутии цигари на ден пушите.

Харесвам сайта и ще ви подкрепя.

VIP
colinF Май 3

Цитат от PaulDLL

но като знам че много хора няма да го направят и съответно няма да могат да ми пишат...глупаво е, ще откаже доста хора.

... след като другите няма да дарят

... след като другите не спират на пешеходна пътека

... след като другите не пускат линейката

... след като другите не пазят чисто

-----------------------

България в едно изречение.

TooManyLive18 Май 10
"Чукча писател, чукча не читател".
Проблемът с комуникацията е доста дълбок. А уж сте големи хора. Влизаш и хоп - първичен инстинкт. Пишем първото нещо дошло ни на "акъла" без да четем, какво е писано преди това :)
 Десет души ми обясняват, колко малко са 5 лева, хванете и прочетете по-нагоре, защо част от хората не искат да даряват. 
pld_hs Май 18
Ако не е държавна тайна, може ли да споделите приблизително колко пари Ви трябват за един пълен календар по поддръжката на сайта, само най-важното, което е напълно достатъчно?
Mod
admin Май 18
В последната дарителска кампания си бяхме поставили цел - 300 лв. което е приблизително половината от цената само на хостинга. Събрахме ако не се лъжа 25 лв.
Страници: « 1 2