Loading...
BG

Пичаги в метрото | Форум

Местоположение на тема: Начало » Общи приказки » Основен форум
Mod
em4o Авг 30
:)
marioivanov Авг 30
gotini sa i tiq kllipcheta kadeto si lapat v metroto :)

Mod
em4o Сеп 1
Още един сладур
jujulette Сеп 11
Един нетрадиционен пътник в метрото, ех само всички младежи да ги намирахме така да пътуват в метрото...

Mod
em4o Сеп 23

още един пич!

TooManyLosers Сеп 25

Цитат от NjakakvoIme Защо ли си го причинявате? 
Снимате разни "сладури" - които никога няма да имате и напразно си изграждате илюзии, като фантазирате за разни неща..
Колега, като имаш тотално сбъркани виждания за света, когато си мислиш, че избрания трябва да дойде при теб и да тЪ вземИ с всичките ти минуси, които хич не са малко. Когато понеже си тъпо парче с излишък единствено на егоизъм, лошо възпитание, самочувствие и в повечето случаи самонадеян или пък, когато смяташ, че не е нужно да се съобразяваш с другите, се получават такива извращения, облизвания по всеки, който е с издут пакет, коментари от рода на "6te te skusam" и т.н.т. 
С две думи-излишък на комплекси, целящ да запълни празнината, която сами си нанасят гореупоменатите индивиди :)
Добре дошъл в сайта :)
TooManyLosers Сеп 25
Хахах, сестро, просто се опитах да Ви обясня драмата в сайта, а  и вероятно съм два пъти по-възрастен от ВАС. Както и да е, оставям ВИ - драга, мила, скъпа, да се овъргаляте самичка в ГЮБРЕТО. Някъде се припознахте в текста или просто сте истеричка ?
Mod
em4o Сеп 25
Цитат от NjakakvoIme Защо ли си го причинявате? 
Снимате разни "сладури" - които никога няма да имате и напразно си изграждате илюзии, като фантазирате за разни неща..

:D Това е твоето мнение и аз не бих отрекъл правото ти, да го имаш. Но темата се казва "Пичаги в метрото" а не "Пишки които искам да смуча в мерото". Нещо си се объркал.
Mod
em4o Сеп 25
Говори за себе си, приятелю. 
Mod
em4o Сеп 25

Цитат от NjakakvoIme
Цитат от em4o Говори за себе си, приятелю. 
Не ме наричай "приятелю" ако обичаш.

Второ, изобщо не се занимавай с мен.

Ти се набута в темата с някакво псевдо-морално и критично мнение. Нарече ни фантазиращи незадоволени курви, а след това се обиди, че не се съгласих с теб... повярвай ми, въобще не ме интересуваш, за да се "занимавам" с теб. 
Редактиран от em4o Сеп 25
TooManyLosers Сеп 26
Момчето просто е с Би-полярно разстройство - най-вероятно. Остави го бре @em4o,  нека ни дави болонката, ако това я прави щастлива :)
Страници: « 1 2 3 4

Реклама

fashionmix.eu
fashionmix.eu
shopsector.com
pic.bg