Loading...
BG

Заблуждавал ли ви е „гей-радарът“? | Форум

Местоположение на тема: Начало » Общи приказки » Основен форум
VKnight Юни 30

Здравейте,

Някъде четох, че съществуването на „гей-радар“ е едва ли не доказано вече. Аз също смея да твърдя, че усещам подобно нещо.

Любопитно ми е, някой заблуждавал ли го е гей-радарът и какви бяха последствията?

stanD Юли 3
Мен ме е заблуждавал :D Ноооо . . . Не съм сигурен дали просто въпросния човек все още не го беше признал пред самия себе си. Или може би се притесняваше защо се интересувам, все пак бяхме колеги по принцип и знам ли. Но да кажем, че въпреки няколко изключения, досега не ме е подвеждал. 
VIP
hello Юли 3
Никога. 
Mod
em4o Юли 5
Много рядко мога да сбъркам. Обикновено е доста точен.
rado84 Юли 21
Никога. Даже и за човек, който упорито отричаше и никой от компанията не ми вярваше, а в крайна сметка аз се оказах прав, след като въпросният си призна.
jujulette Юли 24
Мисля че ние сме страшно различни като хора един с друг че да може да ни работи гейдара. Лично аз никога не му отдавам внимание ами си питам.

Има много интересно шоу което третира именно темата - Playing it straight където една жена трябва да познае кой от 12 претендента за сърцето ѝ не е гей за да спечели голямата награда - никога не е очевидно и доста често лъже.

VIP
didofena Юли 24
жената как ще има гейдар? хетеросексуалната
Frodo1985 Авг 4

какво е "гей-радар“?

VIP
hello Авг 5

Цитат от Frodo1985

какво е "гей-радар“?

Да познаваш дали някой е гей или не.
jujulette Авг 15

Цитат от didofena жената как ще има гейдар? хетеросексуалната
Гейдара е способността да идентифицираш че един човек е хомосексуален. Не е резервирано само за хомосексуални хора, поне аз не мисля че е.
VIP
didofena Авг 15
по-скоро е впособност дали някой е като теб или не, за да може да се размножава
VKnight Авг 16

Цитат от jujulette
Цитат от didofena жената как ще има гейдар? хетеросексуалната
Гейдара е способността да идентифицираш че един човек е хомосексуален. Не е резервирано само за хомосексуални хора, поне аз не мисля че е.

И аз съм остамал с впечатление, че не е резервирано само за хомосексуалните хора, но само те могат да го проверят „в действие“.
VIP
didofena Авг 16
щом по ти харесва, така го наречи  :)
jujulette Авг 18

Цитат от didofena по-скоро е впособност дали някой е като теб или не, за да може да се размножава
Може би инстинкта е в основата на това, затова толкова обичаме опитите за размножаване между нас :D :D