Loading...
BG

Първият ти път с мъж :: Разкажи и спечели годишен ВИП | Форум

Местоположение на тема: Начало » Общи приказки » Основен форум
Mod
admin Мар 31
Вълнуващо, разтърсващо... просто приятно или може би, болезнено -разкажи за първият си път с мъж и можеш да спечелиш годишин ВИП абонаменент за сайта.

Разкажи как и къде се запознахте, за първата среща, и първият път. 

А какво се случи след това? Получи ли се нещо повече или беше просто "секс за една нощ"?

Всеки интересен разказ ще донесе на автора си годишен ВИП абонамент за сайта.

Вие сте...

dxd__ddd Апр 6
Предполагам моето не е за тази тема, но искам да споделя с някой. Снощи сънувах, че се целувам с един мъж, който беше много хубав. Целуваше ме с език, целуваше и гърдите ми. Чувствах нещо много приятно, обаче после се събудих и станах. Не съм бил с мъж досега, но този сън ми хареса и исках да го споделя. Ако не е по темата, може да изтриете коментара ми.
VIP
vladko92 Апр 6
Първият път със мъж ми беше преди 7-8 години, не беше приятно понеже той беше изключително груб и не се съобразяваше. Доста ме нарани, но въпреки това, това не ме отказа от това да пробвам пак и вторият път беше много по приятно и със правилният човек. :)
stiiw44 Апр 7

Цитат от vladko92 Първият път със мъж ми беше преди 7-8 години, не беше приятно понеже той беше изключително груб и не се съобразяваше. Доста ме нарани, но въпреки това, това не ме отказа от това да пробвам пак и вторият път беше много по приятно и със правилният човек. :)
vladko92 koi tie imeila ?  leons@abv.bg pi6i mi !
VIP
looking_for_ Апр 7
Първият път ми беше преди 13-14 години.Имах среща за интервю за работа с един господин по-голям от мен с около 15 години.Седнахме на кафе,поговорихме,после ме закара до бъдещата ми месторабота,след което ме покани на обяд в неговият апартамент.Направи обяд,а аз усетих накъде отиват нещата.Колебаех се,но интересът ми към секса с мъж надделя и след като хапнахме,той ме заведе в спалнята и аз се оставих да прави с мен каквото иска.Беше доста опитен,а на мен хем ми хареса,хем после ме хвана срам от самият себе си.Покани ме да отида и на следващата вечер,но аз не отидох и така и повече не се видяхме.
VIP
slayerbbb Апр 9
аз понеже харесвам, женствени, травестити, и кросдресъри търсих такъв. е и намерих. преди 5-6 години. платих. беше чудесно. от тогава продължавам.